Plug anal silikoni Medium

2,200 LEK

Prizë klasike anal me një gur të çmuar të qartë në një formë estetike të zemrës në fund. Kjo prizë e ndjeshme mund të përfshihet mrekullisht në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron partnerit një pamje magjepsëse. Guri mund të hiqet.

Availability: Në gjëndje SKU: 05377480000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prizë klasike anal me një gur të çmuar të qartë në një formë estetike të zemrës në fund. Kjo prizë e ndjeshme mund të përfshihet mrekullisht në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron partnerit një pamje magjepsëse. Guri mund të hiqet.

Plug anal silikoni Medium

2,200 LEK

In stock