-30%

Plug anal silikon large

Çmimi origjinal qe: 2,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,470 LEK.

Plug klasike anal me një gur të çmuar të qartë në një formë estetike të zemrës në fund. Ky plug e ndjeshme mund të përfshihet në mënyrë të mrekullueshme në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron partnerit një pamje magjepsëse. Guri mund të hiqet.

Availability: Në gjendje SKU: 05377560000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug klasike anal me një gur të çmuar të qartë në një formë estetike të zemrës në fund. Ky plug e ndjeshme mund të përfshihet në mënyrë të mrekullueshme në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron partnerit një pamje magjepsëse. Guri mund të hiqet.

Plug anal silikon large

Çmimi origjinal qe: 2,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,470 LEK.

In stock