Plug Anal Satisfyer Lolli 2 Ice

8,100 LEK

12 programet e dridhjeve të 2 motorëve mund të kontrollohen nëpërmjet panelit intuitiv të kontrollit. Për shkak të përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Lolli-Plug 2 gjithashtu pëlqen t’ju shoqërojë në dush ose në banjë – gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë.

Availability: Në gjendje SKU: 410000071848 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni masazhet sensuale anale dhe të prostatës me Satisfyer Lolli-Plug 2: Vibratori anal me një strukturë topthi në ngjitje bën përshtypje me një sipërfaqe të mëndafshtë dhe të lëmuar të bërë nga silikoni miqësor ndaj trupit dhe është i përshtatshëm për burra dhe gra. 12 programet e dridhjeve të 2 motorëve mund të kontrollohen nëpërmjet panelit intuitiv të kontrollit. Për shkak të përpunimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Lolli-Plug 2 gjithashtu pëlqen t’ju shoqërojë në dush ose në banjë – gjithashtu mund të pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Nëse Lolli-Plug-it i mbaron fryma dy herë, bateritë e tij të integruara mund të ringarkohen me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Plug Anal Satisfyer Lolli 2 Ice

8,100 LEK

In stock