Plug anal RELAXX pink S

1,700 LEK

The Silicone Plug në masën S (small) është perfekt për ata që sapo kanë filluar të përdorin lodra erotike. The Plug është I lehtë për tu pastruar dhe mund të mbahet në kutinë e vet origjinale. Për lojëra dashurie edhe më intensive me The Silicon Plug ne rekomandojmë lubrifikantët Smoothglide. Gjatësia: përafërsisht 7,2 cm Diametri: rreth 2,5 cm Materiali: Silikoni Ngjyra: E zezë / e kuqe

Availability: Në gjëndje SKU: 55078859 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

The Silicone Plug në masën S (small) është perfekt për ata që sapo kanë filluar të përdorin lodra erotike. The Plug është I lehtë për tu pastruar dhe mund të mbahet në kutinë e vet origjinale. Për lojëra dashurie edhe më intensive me The Silicon Plug ne rekomandojmë lubrifikantët Smoothglide. Gjatësia: përafërsisht 7,2 cm Diametri: rreth 2,5 cm Materiali: Silikoni Ngjyra: E zezë / e kuqe

Plug anal RELAXX pink S

Plug anal RELAXX pink S

1,700 LEK

In stock