Plug anal qelqi Gilgo Ocean

4,400 LEK

Dildot Ocean nga Koleksioni Gildo janë të domosdoshëm në çdo komodinë për adhuruesit e lodrave speciale të seksit! Ocean Curl është bërë prej xhami me cilësi premium dhe ka një bazë silikoni.

Availability: Në gjëndje SKU: GOC004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildot Ocean nga Koleksioni Gildo janë të domosdoshëm në çdo komodinë për adhuruesit e lodrave speciale të seksit! Ocean Curl është bërë prej xhami me cilësi premium dhe ka një bazë silikoni. Falë formës ergonomike, mund ta fusni lehtësisht spinën me pak lubrifikant me bazë uji.

Ocean Curl është perfekt për lojën e temperaturës dhe mund të nxehet ose ftohet duke e vendosur në frigorifer ose në ujë të nxehtë ose të ftohtë për disa minuta.

Pastroni spinën pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe ruajeni në një vend të thatë dhe të errët. Nëse është e nevojshme, përdorni një çantë lodrash për të mbrojtur dildo nga pluhuri dhe gërvishtjet.

Plug anal qelqi Gilgo Ocean

4,400 LEK

In stock