Plug anal Pointy S

1,100 LEK

E fortë, por fleksibile, kjo prizë është ideale për adhuruesit e lodrave seksi anal. Silikoni i butë dhe i butë e bën atë një gëzim të vërtetë për tu veshur. Spina ka një dizajn elegant me një trup të hollë dhe një majë me majë për futje të lehtë. Eksperimentoni duke e lëvizur brenda dhe jashtë për të shijuar mbaresat e ndjeshme nervore për një kulm shpërthyes!

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET214PNK Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E fortë, por fleksibile, kjo prizë është ideale për adhuruesit e lodrave seksi anal. Silikoni i butë dhe i butë e bën atë një gëzim të vërtetë për tu veshur. Spina ka një dizajn elegant me një trup të hollë dhe një majë me majë për futje të lehtë. Eksperimentoni duke e lëvizur brenda dhe jashtë për të shijuar mbaresat e ndjeshme nervore për një kulm shpërthyes!