Plug anal – Pink M

1,900 LEK

Kjo prizë silikoni nga koleksioni EasyToys është e domosdoshme në çdo komodinë. Ky prizë me madhësi të mesme është bërë plotësisht nga silikoni i butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është i rehatshëm për tu veshur. është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë me ujë dhe pastrues lodrash. Pjesa e poshtme e prizës është zbukuruar me një diamant të rremë me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaqë partnerin tuaj!
Availability: Vjen së shpejti SKU: ET464PNK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo prizë silikoni nga koleksioni EasyToys është e domosdoshme në çdo komodinë. Ky prizë me madhësi të mesme është bërë plotësisht nga silikoni i butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është i rehatshëm për tu veshur. është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë me ujë dhe pastrues lodrash. Pjesa e poshtme e prizës është zbukuruar me një diamant të rremë me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaqë partnerin tuaj!

Plug anal – Pink M

1,900 LEK

In stock