Plug anal Nixie Pink Metal

7,100 LEK

Lëshojeni kafshën tuaj të brendshme me një tapë ombre të bishtit rozë me gëzof artificial. Finim metalik i lëmuar i lëmuar në aliazh alumini.

Availability: Në gjëndje SKU: 880194 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëshojeni kafshën tuaj të brendshme me një tapë ombre të bishtit rozë me gëzof artificial. Finim metalik i lëmuar i lëmuar në aliazh alumini. Maja e ngushtuar dhe materiali i lëmuar dhe pa telash krijojnë një futje të lehtë. Bishti tundet dhe lëviz përreth ndërsa përkëdhel lëkurën tuaj gjatë lojës. Përfshin çantën e ruajtjes së kordonit të tërheqjes falas. Priza është 3,2 inç x 1,3 inç / 8,1 cm x 3,3 cm dhe bishti është 15 inç / 38 cm.

prizë prapanicë me bisht
E bërë nga aliazh alumini, poliestër dhe gëzof sintetik
Gjatësia e prizës 8.1cm
Gjerësia e spinës 3.2 cm
Gjatësia e bishtit 38 cm

Plug anal Nixie Pink Metal

7,100 LEK

In stock