Plug Anal Mr.Big Black

1,700 LEK

Një prizë klasike dhe e provuar. Baza e fortë, e gjerë ofron siguri dhe e bën trajtimin më të lehtë. Lehtë për tu futur falë formës. Projektuar për lojtarë anal me përvojë. Ngjyra: e zezë Gjatësia: afërsisht 14 cm Diametri: afro 6 cm Materiali: PVC i butë

Availability: Në gjëndje SKU: 55007178 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një prizë klasike dhe e provuar. Baza e fortë, e gjerë ofron siguri dhe e bën trajtimin më të lehtë. Lehtë për tu futur falë formës. Projektuar për lojtarë anal me përvojë. Ngjyra: e zezë Gjatësia: afërsisht 14 cm Diametri: afro 6 cm Materiali: PVC i butë