-30%

Plug anal MOJIS BTY

Çmimi origjinal qe: 3,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,380 LEK.

Shprehuni me këtë #BTY Moji. Mini prizë me shirita të hollë me emoji pre. Cute dhe çuditshëm. Bërë nga silikoni i butë i butë, i sigurt në trup. I pershtatshem me te gjitha lubrifikante. Përmasat e produktit: 4,02 x 2,13 x 2,13 inç = 10,2 x 5,4 x 5,4 cm Përmasat e futshme: 3,35 x 1,26 inç = 8,5 x 3,2 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 280738 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shprehuni me këtë #BTY Moji. Mini prizë me shirita të hollë me emoji pre. Cute dhe çuditshëm. Bërë nga silikoni i butë i butë, i sigurt në trup. I pershtatshem me te gjitha lubrifikante. Përmasat e produktit: 4,02 x 2,13 x 2,13 inç = 10,2 x 5,4 x 5,4 cm Përmasat e futshme: 3,35 x 1,26 inç = 8,5 x 3,2 cm

Plug anal MOJIS BTY

Çmimi origjinal qe: 3,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,380 LEK.

Out of stock