Plug Anal Medium Teardrop

3,200 LEK

Ky plug anale në formë loti – medium është e lehtë për t’u futur dhe e krijuar për ata që janë më me përvojë dhe kurioz për të eksploruar stimulimin anal. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE042BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plug anale në formë loti – medium është e lehtë për t’u futur dhe e krijuar për ata që janë më me përvojë dhe kurioz për të eksploruar stimulimin anal. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Plug Anal Medium Teardrop

3,200 LEK

In stock