Plug anal, Medium (rainbow)

3,300 LEK

Ky plug befasuese e Rainbow Heart Butt Plug është një lodër luksoze anal dhe madhësia e bën atë të përsosur për fillestarët dhe përdoruesit më me përvojë. Perlë bukuroshe, në formën e zemrës, të ylberit do të shkëlqejë midis faqeve tuaja ndërsa ju do të kënaqeni shumë me atë ndjenjë të mahnitshme të plotë. Për shkak se është bërë nga alumini, kjo prizë prapanicë mund të përdoret gjithashtu për të luajtur temperaturën. Fundi i rrafshët e bën spinën të sigurt për tu futur dhe veshur për periudha më të gjata. Gjithmonë përdorni lubrifikant për rehati dhe pastroni plotësisht lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë ose pastrues lodrash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG375-Mediu Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plug befasuese e Rainbow Heart Butt Plug është një lodër luksoze anal dhe madhësia e bën atë të përsosur për fillestarët dhe përdoruesit më me përvojë. Perlë bukuroshe, në formën e zemrës, të ylberit do të shkëlqejë midis faqeve tuaja ndërsa ju do të kënaqeni shumë me atë ndjenjë të mahnitshme të plotë. Për shkak se është bërë nga alumini, kjo prizë prapanicë mund të përdoret gjithashtu për të luajtur temperaturën. Fundi i rrafshët e bën spinën të sigurt për tu futur dhe veshur për periudha më të gjata. Gjithmonë përdorni lubrifikant për rehati dhe pastroni plotësisht lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë ose pastrues lodrash.

Plug anal, Medium (rainbow)

3,300 LEK

Out of stock