Plug anal me vibrim

6,400 LEK

Plugu i lehtë për t’u përdorur, e vogël dhe kompakte e prostatës me dridhje nga ANOS është një prizë vibro-prapa me formë të përsosur me vibrime në fund të boshtit fleksibël. Plugu ka gjithashtu një stimulues perineum që është i përsosur për të kënaqur prostatën dhe perineumin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05530260000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug anale me 7 mënyra dridhjeje
Stimulon prostatën dhe perineumin
Baza e gjerë, e sigurt
Sipërfaqe e butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB
Stimulon anusin dhe prostatën!

Plugu i lehtë për t’u përdorur, e vogël dhe kompakte e prostatës me dridhje nga ANOS është një prizë vibro-prapa me formë të përsosur me vibrime në fund të boshtit fleksibël. Plugu ka gjithashtu një stimulues perineum që është i përsosur për të kënaqur prostatën dhe perineumin. 7 mënyrat e dridhjes ofrojnë argëtim emocionues në prapavijë dhe mund të kontrollohen lehtësisht me butonin në lodër. Baza e gjerë do të thotë se është e lehtë për t’u drejtuar në mënyrë që të godasë në vendin e duhur dhe gjithashtu të ndalojë spinën të rrëshqasë shumë. Gjithashtu mund të vishet për një periudhë të gjatë kohore. Është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje i cili ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe lojës. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 10.5 cm, gjatësia e futjes 8 cm, Ø max. 2,8 cm, baza 8,1 cm e gjere. Pesha 63 g. Silikoni, PU, ​​ABS. Përfshin një kabllo USB.

Plug anal me vibrim

6,400 LEK

Out of stock