Plug anal me vibrim Startroopers Triton

11,200 LEK

Nisni një udhëtim drejt yjeve me plugun anal Triton Grooved Startroopers – ku inovacioni takohet me kënaqësinë dhe kozmosi është një shesh lojrash! Triton ofron 7 ritme rrotullimi dhe 3 shpejtësi, të gjitha në komandën e përdoruesit nëpërmjet funksionimit të lehtë me një buton në plug ose në telekomandën e përfshirë.

Availability: Në gjendje SKU: 22138 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nisni një udhëtim drejt yjeve me plugun anal Triton Grooved Startroopers – ku inovacioni takohet me kënaqësinë dhe kozmosi është një shesh lojrash!

Triton, një krijesë qiellore, krenohet me përsosmërinë me brazda me rruaza rrotulluese, duke e çuar kënaqësinë anale në dimensione të reja. Triton ofron 7 ritme rrotullimi dhe 3 shpejtësi, të gjitha në komandën e përdoruesit nëpërmjet funksionimit të lehtë me një buton në prizë ose në telekomandën e përfshirë. Një motor drejton rruazat rrotulluese në pjesën e ngushtë dhe motori tjetër drejton njëkohësisht dridhjet në pjesën e sipërme.

Me telekomandën intuitive, me 2 butona për kontroll të qetë, Triton është i sigurt se do të jetë i lehtë për t’u naviguar.

Ky plug anal është një portë për në lumturinë galaktike, me 2 motorë që ofrojnë 60 minuta kënaqësi të pandërprerë pas çdo penisikimi të plotë. Rimbushja mund të bëhet pa mundim me vrimën e penisikimit të papërshkueshëm nga uji dhe kabllon USB-pin e përfshirë.

Krijuar nga silikoni i lëmuar, i butë dhe ABS, Triton është i sigurt për trupin, duke i dhënë përparësi mirëqenies dhe duke siguruar një prekje luksoze që është pa lateks dhe pa ftalate.

Dhe kjo nuk është e gjitha – telekomanda, një ndihmës i besueshëm, përfshin një bateri CR2032 për t’i mbajtur përdoruesit të eksplorojnë kozmosin, të lartësojnë momentet intime, të kapërcejnë kufijtë dhe ta bëjnë çdo përvojë të jashtëzakonshme. Udhëtimi drejt lumturisë galaktike fillon tani!

Plug anal me brazdë me rruaza rrotulluese dhe telekomandë
Me 7 ritme rrotullimi/dridhjeje dhe 3 shpejtësi
Funksionim i lehtë me një buton në prizë dhe/ose me 2 butona në telekomandë
Vrima e penisikimit të papërshkueshëm nga uji, i përfshirë kabllo USB-pin
Koha e punës pas penisikimit të plotë: 60 minuta
IPX6 I papërshkueshëm nga spërkatja
Telekomanda përfshin bateri CR2032, jo i papërshkueshëm nga uji
Bërë nga silikoni i butë i butë dhe ABS, pa ftalate dhe i sigurt për trupin
Gjatësia – 15,2 cm
Gjerësia – 4,2 cm

Plug anal me vibrim Startroopers Triton

11,200 LEK

In stock