Plug anal me vibrim Satisfyer

10,600 LEK

Satisfyer Game Changer ofron stimulim anal të kënaqshëm dhe sensual me majën e tij të ngushtuar dhe formën bulboze. Vibratori anal mund të kontrollohet nëpërmjet panelit të tij intuitiv të kontrollit në bazën e tij të gjerë.

Availability: Në gjendje SKU: 360376 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Game Changer ofron stimulim anal të kënaqshëm dhe sensual me majën e tij të ngushtuar dhe formën bulboze. Vibratori anal mund të kontrollohet nëpërmjet panelit të tij intuitiv të kontrollit në bazën e tij të gjerë. Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj lëkurës, i shkallës mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik. Motori i fuqishëm transmeton ritme intensive dridhjesh në të gjithë pajisjen e shëndetit seksual. I përshtatshëm për të gjitha gjinitë.

2 motorë me fuqi shumë të fortë
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Lehtë për t’u pastruar
Modaliteti i pëshpëritjes
Bateri litium-jon
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Gjatësia 11,5 cm
Gjerësia 7,5 cm
Lartësia 6,9 cm
Pesha 105 gram

Stimulim sensual me Ndryshuesin e lojës së kënaqshme
Satisfyer Game Changer ju ofron stimulim joshës anal të kombinuar me kontrollin e aplikacionit dhe shkathtësi maksimale kur luani. Dizajni futuristik i prizës anale vibruese do të frymëzojë fantazitë tuaja me majën e saj të ngushtuar, të rrumbullakosur dhe një bazë të ndarë që siguron lojë të sigurt dhe trajtim të lehtë. Motori veçanërisht i fuqishëm ju përkëdhelë me dridhje intensive.

Momente pasionante me Game Changer
Të 12 programet mund të kontrollohen nëpërmjet butonit intuitiv me një prekje. Meqenëse Satisfyer Game Changer është i papërshkueshëm nga uji (IPX7), mund të përdoret edhe në dush ose vaskë. Për më tepër, pjesa e jashtme e saj është prej silikoni miqësor ndaj trupit dhe mund të pastrohet me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Nëse spina anale mbaron ndonjëherë pa avull, bateritë e integruara mund të ripenisikohen me kabllon e penisikimit USB të përfshirë. Vibratorët anal në serinë Satisfyer Plug Vibrator vijnë në forma të ndryshme, kanë një madhësi të menaxhueshme dhe janë të lehtë për t’u përdorur. Kjo i bën ata vërtet të shkëlqyeshëm për fillestarët e lojës anale. Ne rekomandojmë gjithmonë përdorimin e një lubrifikuesi me bazë uji për kënaqësi të qetë.

Plug anal me vibrim Satisfyer

10,600 LEK

In stock