Plug anal me vibrim S Master Series

11,100 LEK

Shijoni stimulim të shijshëm anal me prizën e prapanicës Chrome Blast. Ky plug është e përkryer për fillestarët dhe e lehtë për t’u përdorur. Materiali është metal pa nikel duke e bërë spinën të përshtatshme për lojë me temperaturë dhe të pajtueshme me të gjitha llojet e lubrifikantëve.

Availability: Në gjendje SKU: AG863-Small Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulim të shijshëm anal me prizën e prapanicës Chrome Blast. Ky plug është e përkryer për fillestarët dhe e lehtë për t’u përdorur. Materiali është metal pa nikel duke e bërë spinën të përshtatshme për lojë me temperaturë dhe të pajtueshme me të gjitha llojet e lubrifikantëve. Përdorni telekomandën për kënaqësi pa duar ose bëjeni atë tepër emocionuese dhe dorëzojini kontrollin partnerit tuaj! Telekomanda funksionon deri në 20 metra larg dhe përmban 3 shpejtësi dhe 4 modele dridhjesh. Plugu është e papërshkueshme nga uji, prandaj mos ngurroni ta futni në banjë ose dush. Kini parasysh se telekomanda nuk është i papërshkueshëm nga uji.

Pastroni spinën pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash. Mos e vendosni spinën në ngrirje ose mos e përdorni me ujë të valë. Plugu është e lehtë për t’u rimbushur me kabllon USB të ofruar. Telekomanda funksionon me 1 bateri CR2032 (e përfshirë).

Materiali ABS, Plastike, Alumini
Pesha 240 gram
Bateri të përfshira
Lloji i baterisë C
Fuqia e dridhjeve Dridhje të ndryshueshme
Operacioni Shtypni butonin
Dridhja Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Pa nikel

Plug anal me vibrim S Master Series

11,100 LEK

In stock