Plug anal me vibrim PetiteSensation Desire

9,600 LEK

Shijoni stimulim të mrekullueshëm anal me këtë plug anal vibrues dhe pulsues. Jepni telekomandën partnerit tuaj ose shijojeni vetëm, përjetoni komoditetin dhe zgjidhni ambientin tuaj të preferuar! Forma e ngushtuar e bën të rehatshme futjen ose heqjen e spinës.

Availability: Në gjëndje SKU: 10PSDESBK Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulim të mrekullueshëm anal me këtë plug anal vibrues dhe pulsues. Jepni telekomandën partnerit tuaj ose shijojeni vetëm, përjetoni komoditetin dhe zgjidhni ambientin tuaj të preferuar! Forma e ngushtuar e bën të rehatshme futjen ose heqjen e spinës. Dizajni në formë spirale ofron kënaqësinë më të mirë dhe siguron që të gjitha pikat tuaja të ndjeshme ose goditen në mënyrë optimale. Spina është bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë dhe, ashtu si telekomanda, i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë.

Përdorni lubrifikant me bazë uji dhe pastrojeni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Plug anal me vibrim PetiteSensation Desire

9,600 LEK

In stock