Plug anal me vibrim Lase Heart

12,100 LEK

Shijoni stimulim intensiv anal me Plugun anal Laser Heart nga koleksioni Booty Sparks! Plugu përmban një dritë lazer që bie në sy, në formë si një zemër e kuqe që është shumë e dukshme në çdo sipërfaqe. Kaloni lehtësisht midis 4 cilësimeve të fuqishme të dridhjeve dhe 7 modeleve me telekomandën me valë ose bëjeni atë tepër emocionuese dhe dorëzojini partnerit tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: AG804-Med Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shijoni stimulim intensiv anal me Plugun anal Laser Heart nga koleksioni Booty Sparks! Plugu përmban një dritë lazer që bie në sy, në formë si një zemër e kuqe që është shumë e dukshme në çdo sipërfaqe. Kaloni lehtësisht midis 4 cilësimeve të fuqishme të dridhjeve dhe 7 modeleve me telekomandën me valë ose bëjeni atë tepër emocionuese dhe dorëzojini partnerit tuaj.

Për shkak të pjesës së poshtme të sheshtë dhe qafës fleksibël, Plugu mund të futet në mënyrë të sigurt dhe të ndihet rehat. Është bërë nga silikoni ultra i butë, i sigurt për trupin. Përdorni gjithmonë pak lubrifikant me bazë uji kur futni. Kjo unazë penisi është plotësisht e papërshkueshme nga uji, kështu që është e sigurt për t’u përdorur në vaskë ose dush. Kini parasysh se telekomanda nuk është i papërshkueshëm nga uji.

Pastrojeni Plugun pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë. Plugu rikarikohet shpejt me kabllon USB të përfshirë.

 

Materiali- silikoni, ABS
Pesha – 470 gram
Fuqia e dridhjeve – Dridhje të ndryshueshme
Operacioni – Kontrolli me valë
Dridhja – Dridhje / me shumë shpejtësi të rregullueshme
I papërshkueshëm nga uji
Fleksibile
Ngjyrë – E zezë
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
I përshtatshëm për penetrim anal
Thellësia e futjes – 10.70 cm
Gjatësia – 12,90 cm
Diametri maksimal – 3.80 cm
Karikues (USB)