Plug anal me vibrim Cala Azul

6,200 LEK

Shijoni stimulim të shijshëm anal me spinën anale vibruese Blanca nga koleksioni Cala Azul! Spina është e lehtë për t’u futur me disa lubrifikantë me bazë uji

Availability: Në gjëndje SKU: CAL006 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulim të shijshëm anal me spinën anale vibruese Blanca nga koleksioni Cala Azul! Spina është e lehtë për t’u futur me disa lubrifikantë me bazë uji. Zbuloni të preferuarin tuaj nga 10 cilësimet, edhe në banjë, sepse është plotësisht i papërshkueshëm nga uji! Rimbushni spinën me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Plug anal me vibrim Cala Azul

6,200 LEK

In stock