-30%

Plug anal me unaze e vibrim

4,200 LEK

Eksploroni dhe lëkundni me këtë vibrator të dizajnuar bukur të krijuar në silikoni me një motor të fuqishëm që jep 12 frekuenca të ndryshme me kënd të përsosur për orgazma marramendëse.

Availability: Në gjëndje SKU: 210054 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eksploroni dhe lëkundni me këtë vibrator të dizajnuar bukur të krijuar në silikoni me një motor të fuqishëm që jep 12 frekuenca të ndryshme me kënd të përsosur për orgazma marramendëse. Me një unazë të dizajnuar në mënyrë ergonomike për t’ju ofruar kënaqësi maksimale. Vibratori Fetish Silicone është fleksibël deri në bel ku unaza fillon të plotësojë nevojat e trupit tuaj.

Karakteristikat:

12 frekuenca
Silikoni / ABS
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: E zezë
Gjatësia: 165 mm
Diametri: 42 mm
Pesha: 100g
Ngjyra: E zezë
USB e ripenisikueshme
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur

Plug anal me unaze e vibrim

4,200 LEK

In stock