Plug anal (me gur ) argjendi

2,600 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: RIC019SIL Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky prug elegante anal ka 5 zhvendosje stimuluese dhe një pjesë artistike me një shkëlqim të lartë. Falë modelit të saj ka një futje dhe ekstraktim të lehtë.

Plug anal (me gur ) argjendi

2,600 LEK

In stock