Plug anal Light up

3,000 LEK3,500 LEK

Ky plug anal i mrekullueshem është i përkryer për adhuruesit e lodrave anale! Plugu anal përmban një dritë LED lozonjare e cila funksionon me dy bateri LR41 (të përfshira). Materiali është silikoni i sigurt për trupin dhe spina ka një dizajn ergonomik për futje të lehtë.

Pastrojeni spinën pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë. Para pastrimit, thjesht hiqni gurin.

SKU: AG755-Med Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky plug anal i mrekullueshem është i përkryer për adhuruesit e lodrave anale! Plugu anal përmban një dritë LED lozonjare e cila funksionon me dy bateri LR41 (të përfshira). Materiali është silikoni i sigurt për trupin dhe spina ka një dizajn ergonomik për futje të lehtë.

Pastrojeni spinën pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë. Para pastrimit, thjesht hiqni gurin.

Informacion shtesë

Masa

M, S

Plug anal Light up

3,000 LEK3,500 LEK

Out of stock