Plug anal Inflatable Pump Me Up

3,900 LEK

Pompoje dhe fillo të ëndërrosh! Ky plug i fryrë i prapanicës ju lëkundet me kënaqësi të madhe.
Nëse jeni në humor për ndonjë veprim serioz në prapavijë, filloni të pomponi dhe dorëzohuni në lumturinë totale të plaçkës!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210059 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pompoje dhe fillo të ëndërrosh! Ky plug i fryrë i prapanicës ju lëkundet me kënaqësi të madhe.

Nëse jeni në humor për ndonjë veprim serioz në prapavijë, filloni të pomponi dhe dorëzohuni në lumturinë totale të plaçkës!

Karakteristikat:

Silikoni / PVC
Të fryrë
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: E zezë
Diametri 27 mm
Gjatësia: 115 mm
Gjatësia manuale e pompës së ajrit gome: 79 mm
Gjatësia e zorrës: 630 mm
Pesha: 112 g
Pa zë