Plug anal Gender Xgold

3,900 LEK4,200 LEK

E vogël, e hijshme dhe me stil – gjithçka që dëshironi në një plug metalike të sigurt për trupin që përmban një perlë të zezë me gaz në bazë! Shijoni boshtin bulboz, jo poroz dhe me shkëlqim që me llamba në rritje që duken me formë dhe ndjehen edhe më mirë. Zbuloni se si ky plug i skalitur me formë metalike mund të përmirësojë kohën tuaj të lojës erotike dhe provoni lojën e ndjesive duke ngrohur ose ftohur plugin tuaj së pari me ujë.

SKU: N/A Kategori: ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E vogël, e hijshme dhe me stil – gjithçka që dëshironi në një plug metalike të sigurt për trupin që përmban një perlë të zezë me gaz në bazë! Shijoni boshtin bulboz, jo poroz dhe me shkëlqim që me llamba në rritje që duken me formë dhe ndjehen edhe më mirë. Zbuloni se si ky plug i skalitur me formë metalike mund të përmirësojë kohën tuaj të lojës erotike dhe provoni lojën e ndjesive duke ngrohur ose ftohur plugin tuaj së pari me ujë.

Plug i vogël metalike me rruaza prej ari rozë
Dizajn në rritje me 3 rruaza
Ftoheni ose ngroheni me ujë për lojën e ndjesive
Baza elegant e gur i çmuar e zezë me gaz
Bërë nga aliazh alumini jo poroz i sigurt për trupin
Perlë e bërë nga plastika e qëndrueshme ABS
Baza e gjerë e sigurisë
I papërshkueshëm nga uji
Pa ftalate dhe lateks
L x P x G: 4,14 x 1,25 x 1,25 inç / 10,5 x 3,1 x 3,1 cm
E futur: gjatësia 3,75 inç / 9,5 cm
Gjerësia e futshme 0,9 inç / 2,3 cm

Gjinia X
Linja e lodrave Gender X është një koleksion i plotë i formave novatore dhe pajisjeve të këndshme që pasurojnë kohën e lojës për të gjithë. Këto lodra gjithëpërfshirëse kanë të bëjnë me atë që mund ta quani “imagjinatë universale”. Është një “mur për të gjithë”, ku format dhe funksionet flasin vetë, duke i lejuar klientët të zbulojnë kënaqësinë e tyre, pavarësisht se si duket për ta. Sepse disa njerëz përdorin lodra me pikë G për prostatën e tyre, dhe anasjelltas, kështu që pse të mos keni një linjë që nuk imponon fare ndonjë aplikim të veçantë! Njerëzit mund të njohin formën që duan dhe të marrin vendimin e tyre për mënyrën se si do ta përdorin atë – ky është çelësi i Gjinisë X.

Informacion shtesë

Madhesia

S, M