Plug anal Fluffy S

3,300 LEK

Plug me gëzof anal metalik i Alive S është një plug në formë konike, e përshtatshme dhe me një lesh artificial me gëzof të kuq pom-pom në tapë të sigurt për anal

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50031800000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug metalik prapanicë konike
Bisht me shkurre në tapë të sigurt për anal
E përkryer për lojën e kafshëve shtëpiake

Stimulim dhe stoli gjatë lojës me kafshë!
Plugu me gëzof anal metalik i Alive S është një prizë në formë konike, e përshtatshme dhe me një lesh artificial me gëzof të kuq pom-pom në tapë të sigurt për anal. Plugu metalik i lehtë dhe i lëmuar gjithashtu mund të nxehet ose ftohet për lojën e temperaturës.

Plugu 7 cm i gjatë, gjatësia e futjes 6,3 cm, Ø 2,8 cm; tapë Ø 3,2 cm.
Pesha 57 g.
Aliazh zinku, poliestër.

Plug anal Fluffy S

3,300 LEK

Out of stock