Plug anal Fantasy

1,900 LEK

Prizë klasike anal me një gur të çmuar të qartë në fund. Kjo prizë e ndjeshme mund të përfshihet në mënyrë të mrekullueshme në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron shikuesit një pamje magjepsëse. Gjatësia totale 7,2 cm, gjatësia e futjes 6,4 cm, Ø 2,8 cm. Silikoni, ABS.

Availability: Në gjëndje SKU: 05453840000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Prizë klasike anal me një gur të çmuar të qartë në fund. Kjo prizë e ndjeshme mund të përfshihet në mënyrë të mrekullueshme në lojë dashurie si nga fillestarët anal dhe njohësit anal dhe i ofron shikuesit një pamje magjepsëse. Gjatësia totale 7,2 cm, gjatësia e futjes 6,4 cm, Ø 2,8 cm. Silikoni, ABS.