-30%

Plug anal Evolved Luminous Medium

2,562 LEK

Shkëlqim i butë, i butë me madhësi të mesme në plugn e errët të prapanicës Forma fleksibël e kunjit të bowlingut për futjen e titilimit Bërë nga silikoni i butë i sigurt për trupin Dyfishtë Shtresuar për një ndjesi të zbutur Shtresa e brendshme e purpurt shkëlqen në errësirë Pastroni shtresën e jashtme për të zmadhuar shkëlqimin Baza e fuqishme e kupës së thithjes për lojë pa duar Përmasat: Gjatësia: 12,8 cm, Thellësia: 3,5 cm, Gjerësia: 3,5 cm, Pesha: 102 gram Fhtalat & pa lateks I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës

Availability: Në gjendje SKU: 840472 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkëlqim i butë, i butë me madhësi të mesme në plugn e errët të prapanicës Forma fleksibël e kunjit të bowlingut për futjen e titilimit Bërë nga silikoni i butë i sigurt për trupin Dyfishtë Shtresuar për një ndjesi të zbutur Shtresa e brendshme e purpurt shkëlqen në errësirë Pastroni shtresën e jashtme për të zmadhuar shkëlqimin Baza e fuqishme e kupës së thithjes për lojë pa duar Përmasat: Gjatësia: 12,8 cm, Thellësia: 3,5 cm, Gjerësia: 3,5 cm, Pesha: 102 gram Fhtalat & pa lateks I papërshkueshëm nga uji dhe zhytës

Plug anal Evolved Luminous Medium

2,562 LEK

In stock