Plug anal dhe rruaza anale silikoni

7,200 LEK

Kënaqësia nuk bëhet më e madhe se me këtë përbindësh të madh me rruaza anale, i cili jo vetëm që shërben si mjeti i përsosur për të shtrirë vrimën tuaj, por gjithashtu dyfishohet si një unazë gjeli me dorezën e tij me unazë. Si i tillë, është pothuajse dy lodra në një; duke ju ofruar mjetet ideale për të zbritur dhe shkarkuar herë pas here!

Availability: Në gjendje SKU: 220023 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësia nuk bëhet më e madhe se me këtë përbindësh të madh me rruaza anale, i cili jo vetëm që shërben si mjeti i përsosur për të shtrirë vrimën tuaj, por gjithashtu dyfishohet si një unazë gjeli me dorezën e tij me unazë. Si i tillë, është pothuajse dy lodra në një; duke ju ofruar mjetet ideale për të zbritur dhe shkarkuar herë pas here!

Lodër anale me rruaza të cilësisë së lartë me dorezë unaze për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 255 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 44 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 49 mm
Pesha: 201g

Plug anal dhe rruaza anale silikoni

7,200 LEK

In stock