Plug anal B BALLS DUO

4,400 LEK

Dy topa të peshuar – një brenda secilës dhomë të rrumbullakët – ju lejojnë të shijoni ndjesitë e kërcimit dhe rrotullimit, ndryshe nga çfarë ofron çdo prizë tjetër prapanicë!

Availability: Në gjëndje SKU: 39008 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dy topa të peshuar – një brenda secilës dhomë të rrumbullakët – ju lejojnë të shijoni ndjesitë e kërcimit dhe rrotullimit, ndryshe nga çfarë ofron çdo prizë tjetër prapanicë!

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË TË VEÇANTË KËTË PINË TË PËSHRUARA?
Lëvizja juaj kontrollon lëvizjen e topave të brendshëm: kur kërceni lart e poshtë, po ashtu edhe ata. Kur lëvizni përpara dhe mbrapa, ata po rrotullohen me lëvizjen tuaj. (Ju mund të shihni disa aplikacione të dukshme për këtë, apo jo? Të preferuarat tona përfshijnë goditjen me goditje dhe mbajtjen e një vibratori kundër bazës.) Nëse jeni duke kërkuar të shtoni disa stërvitje anale në seksin e partnerit, ta bëni lojën solo më të veçantë ose thjesht ecni me një sekret të vogël, B BALLS DUO janë dinamike, diskrete dhe krejtësisht unike.

A ËSHTË KJO NJË PARA E MIRË PËR SEKSIN?
Dreq po! Është shumë argëtuese kur përfshihet më shumë lëvizje, prandaj futini ato përpara seancës së ardhshme të seksit shumë atletik. Nëse jeni duke bërë shtytje, do të merrni një gjëmim të vazhdueshëm që bëhet më intensiv sa më shpejt të shtyni. Nëse nuk jeni, provoni të ngjiteni sipër partnerit tuaj për të kontrolluar lëvizjen e topave për veten tuaj!

Plug anal B BALLS DUO

4,400 LEK

In stock