Plug anal AVANT KALEIDO LIME

3,700 LEK

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Kaleido. Kaleido ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe një kthesë dytësore më të madhe për ndjesi shtesë gjatë lojës, të gjitha me një sërë ngjyrash të bukura dhe të ndritshme! Kaleido është Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë nga silikoni i pastruar me platin Puria™

Availability: Në gjendje SKU: 331823 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Moderne, elegante dhe e bukur – takoni Avant Kaleido. Kaleido ka një kokë të ngushtuar për futje të lehtë dhe një kthesë dytësore më të madhe për ndjesi shtesë gjatë lojës, të gjitha me një sërë ngjyrash të bukura dhe të ndritshme! Kaleido është Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë nga silikoni i pastruar me platin Puria™, duke e bërë atë të sigurt për trupin, pa ftalate, pa lateks dhe pa aromë. Ai përmban gjithashtu teknologjinë StayPut™ për të siguruar që të mos dalë jashtë gjatë përdorimit dhe të mbetet i sigurt brenda trupit. Baza AnchorTech™ e mban spinën komode për përdorim afatgjatë!

Kokë e përkulur dhe dy kthesa kënaqësie për ndjesi shtesë
Baza AnchorTech™ e projektuar me kujdes për siguri, rehati dhe veshje
Dizajni Stayput™ e mban produktin në vend të sigurt
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
Materiali: Silikoni
Pa ftalate
Gjatësia 3,5 inç / 8,9 cm
Gjatësia e futshme 3 inç / 7,6 cm
Gjerësia 1 inç / 2,5 cm

Plug anal AVANT KALEIDO LIME

3,700 LEK

In stock