-30%

Plug anal alumini M

2,520 LEK

Plug argjendi e çuditshme me kristal blu. Kjo lodër nuk duket thjesht e mahnitshme, ajo gjithashtu do të përmbushë të gjitha pritjet tuaja erotike. Plug argjendi është bërë prej alumini të lëmuar dhe ka një bazë të sheshtë të vendosur me një kristal blu. Kur vish prizën, diamanti do të shkëlqejë midis faqeve të prapanicës.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG345-Mediu Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug argjendi e çuditshme me kristal blu. Kjo lodër nuk duket thjesht e mahnitshme, ajo gjithashtu do të përmbushë të gjitha pritjet tuaja erotike. Plug argjendi është bërë prej alumini të lëmuar dhe ka një bazë të sheshtë të vendosur me një kristal blu. Kur vish prizën, diamanti do të shkëlqejë midis faqeve të prapanicës.

Plug anal alumini M

2,520 LEK

Out of stock