Plug anal Adventures

1,000 LEK

Plug anal e qëndrueshme, por fleksibël është e përkryer për adhuruesit e lodrave anale. Materiali i butë dhe i lëmuar silikoni siguron stimulim optimal dhe rehati gjatë veshjes.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BL-10785 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug anal e qëndrueshme, por fleksibël është e përkryer për adhuruesit e lodrave anale. Materiali i butë dhe i lëmuar silikoni siguron stimulim optimal dhe rehati gjatë veshjes. Plugu ka një dizajn elegant me një bosht të hollë dhe një majë të ngushtuar, duke e bërë të lehtë futjen.

Pastroni me lehtësi spinën pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Gjatësia: 7.6 cm
Gjerësia: 2.5 cm

Plug anal Adventures

1,000 LEK

In stock