Lubrifikant Pjur Woman Aqua 100Ml

2,540 LEK

Lubrifikant me baze uji. Ky lubrifikant trupi eshte zhvilluar vecanterisht per djesine e femrave, dhe lekure te ndjeshme. Cilesite: i pasur, jo-vajor, pa ere, hidratues.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06177500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me baze uji. Ky lubrifikant trupi eshte zhvilluar vecanterisht per djesine e femrave, dhe lekure te ndjeshme. Cilesite: i pasur, jo-vajor, pa ere, hidratues. I testuar dermatologjikisht ndaj lekures dhe membaranace te mukozes. 100ml.

Lubrifikant Pjur Woman Aqua 100Ml

2,540 LEK

Out of stock