Pipeza “Penis Straw”

300 LEK

Një dhuratë e lezetshme për festa! E përkryer për pije dhe kokteje. Në formë penisi. Pink. PVC

Availability: Vjen së shpejti SKU: 07775600000 Kategori:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një dhuratë e lezetshme për festa! E përkryer për pije dhe kokteje. Në formë penisi. Pink. PVC

Pipeza “Penis Straw”

300 LEK

In stock