Pipa ne forme penisi

1,100 LEK

Pipat kanë formën e një penisi dhe do të ofrojnë shumë argëtim dhe të qeshura në çdo festë.

Availability: Në gjëndje SKU: 4545 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lodra e dashurisë – Stroo realiste Willy – Pako me 9

Pipat kanë formën e një penisi dhe do të ofrojnë shumë argëtim dhe të qeshura në çdo festë. Pipat e bëjnë çdo pije shumë më emocionuese.

Pipa ne forme penisi

1,100 LEK

In stock