Pinwheel (3 rrota)

2,800 LEK

Stimuloni ose gudulisni lëkurën me këtë rrotë metalike Wartenberg nga koleksioni Sinner Gear. Pinwheel është prej çeliku inox dhe është shumë i fortë dhe i qëndrueshëm. Doreza e gjatë dhe e ngushtë siguron një kontroll të fortë dhe të kompletueshëm. Rrotat rrotulluese kanë pika të mprehta që rrokullisen mbi lëkurë dhe sigurohuni që të merrni një ndjesi shpimi dhe gjilpërash. Pinwheel ka 3 rrota të ndara që mund të pastrohen lehtë me pastrues lodrash dhe ujë.

Availability: Në gjëndje SKU: SIN202 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stimuloni ose gudulisni lëkurën me këtë rrotë metalike Wartenberg nga koleksioni Sinner Gear. Pinwheel është prej çeliku inox dhe është shumë i fortë dhe i qëndrueshëm. Doreza e gjatë dhe e ngushtë siguron një kontroll të fortë dhe të kompletueshëm. Rrotat rrotulluese kanë pika të mprehta që rrokullisen mbi lëkurë dhe sigurohuni që të merrni një ndjesi shpimi dhe gjilpërash. Pinwheel ka 3 rrota të ndara që mund të pastrohen lehtë me pastrues lodrash dhe ujë.