Stimulues Penisex Liebes-Tropfen 30Ml

2,520 LEK

Per MESHKUJ
Leng i cili ndihmon ne aftesite riperteritese dhe ne fuqine e meshkujve per nje jete seksuale me me shume epsh. Ndihmon ne gjallerimin fizik dhe mendor, ne mbajtjen e nje potence te qendrueshme, ne nje qarkullim natyral dhe te shendetshem te gjakut dhe rrit nivelin e testosteronit ne gjak.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06143780000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Per MESHKUJ
Leng i cili ndihmon ne aftesite riperteritese dhe ne fuqine e meshkujve per nje jete seksuale me me shume epsh. Ndihmon ne gjallerimin fizik dhe mendor, ne mbajtjen e nje potence te qendrueshme, ne nje qarkullim natyral dhe te shendetshem te gjakut dhe rrit nivelin e testosteronit ne gjak.
Perberesit: Ekstrakte Rosea, L-Arginine & Pinepur (ekstrakt nga levorja e pishes), zink, etj.
Perdorimi: ½ luge caji (rreth 2ml) 3 here ne dite, e paholluar ose e miksuar ne pije. Maksimumi i konsumimit ditor eshte 6ml. 30ml.

Stimulues Penisex Liebes-Tropfen 30Ml

Stimulues Penisex Liebes-Tropfen 30Ml

2,520 LEK

Out of stock