-40%

Penis Plug Piss Play

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,320 LEK.

Lejon urinimin dhe derdhjen gjatë veshjes!
Dilatues i uritur me top ndalese dhe glans. Material fleksibël dhe sipërfaqe me prekje të butë për të siguruar futje të lehtë dhe një ndjenjë të këndshme gjatë veshjes së dilatatorit.
Gjatësia 12 cm, thellësia e futjes 10.7 cm, Ø 0.6 cm, unaza glans Ø 3.5 cm (fleksibël). Silikoni, Veshje PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05335990000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lejon urinimin dhe derdhjen gjatë veshjes!
Dilatues i uritur me top ndalese dhe glans. Material fleksibël dhe sipërfaqe me prekje të butë për të siguruar futje të lehtë dhe një ndjenjë të këndshme gjatë veshjes së dilatatorit.
Gjatësia 12 cm, thellësia e futjes 10.7 cm, Ø 0.6 cm, unaza glans Ø 3.5 cm (fleksibël). Silikoni, Veshje PU.

Penis Plug Piss Play

Çmimi origjinal qe: 2,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,320 LEK.

In stock