Pastrues lodrash Fleshlight

2,000 LEK

Pastrues për lodra Fleshlight Wash është një domosdoshmëri për çdo pronar Fleshlight. Ky pastrues në një spray 100 ml përdor përbërësin e fuqishëm antibakterial Triclosan.

Availability: Në gjëndje SKU: E22154 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pastrues për lodra Fleshlight Wash është një domosdoshmëri për çdo pronar Fleshlight. Ky pastrues në një spray 100 ml përdor përbërësin e fuqishëm antibakterial Triclosan, i cili pastron dhe pastron sipërfaqen në të cilën është aplikuar dhe lufton bakteret dhe e mban Fleshlight-in tuaj të pastër dhe higjienik. Fleshlight Wash rekomandohet për pastrimin e të gjitha produkteve Fleshlight dhe lodrave të tjera seksuale. Nuk do të irritojë lëkurën tuaj, nuk është i yndyrshëm dhe nuk përmban alkool. Është i sigurt për t’u përdorur me lateks, silikon dhe Superskin nga Fleshlight.

Për të marrë rezultatet më të mira, lani mëngën tuaj Fleshlight me ujë të ngrohtë brenda dhe jashtë pas çdo përdorimi. Më pas spërkatni një sasi bujare pastrues Fleshlight Wash në pjesën e brendshme dhe të jashtme të mëngës tuaj dhe lëreni të thahet në një vend të ajrosur mirë.

100 ml

Pastrues lodrash Fleshlight

2,000 LEK

In stock