Pastrues Intim

Pastrues Intim

50 LEK

Për lëkurë të ndjeshme! Leckë pastrimi dhe kujdesi për zonën intime dhe anale. Parandaluese kundër inflamacionit dhe shqetësimit të erërave të shkaktuara nga bakteret. Testuar dermatologjikisht!

Availability: ● Në gjendje SKU: 06301280000 Kategori: ,

Përshkrim

Për lëkurë të ndjeshme! Leckë pastrimi dhe kujdesi për zonën intime dhe anale. Parandaluese kundër inflamacionit dhe shqetësimit të erërave të shkaktuara nga bakteret. Testuar dermatologjikisht!

You've just added this product to the cart: