Pastrues Intim Lactacyd

1,100 LEK

Kujdesi intim Lactacyd ofron kujdes të veçantë për zonat intime të jashtme lehtësisht të irrituara dhe të ndjeshme. Pastruesi siguron pastrim të butë, ka një vlerë të ulët, 3.5 pH dhe është pa aromë. Ndihmon në përmirësimin e aftësisë shëruese të lëkurës së ndjeshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 51743 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kujdesi intim Lactacyd ofron kujdes të veçantë për zonat intime të jashtme lehtësisht të irrituara dhe të ndjeshme. Pastruesi siguron pastrim të butë, ka një vlerë të ulët, 3.5 pH dhe është pa aromë. Ndihmon në përmirësimin e aftësisë shëruese të lëkurës së ndjeshme.

Pastrues Intim Lactacyd

1,100 LEK

In stock