Solucion Pastrimi Special Cleaner Love Toys

900 LEK2,200 LEK

Pastrues me spray me arome limoni per lodrat seksi. I aplikueshem ne te gjithe materialet prej gome, latex, PVC, plastike dhe silikoni.

SKU: 06302500000 Kategori:
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pastrues me spray me arome limoni per lodrat seksi. I aplikueshem ne te gjithe materialet prej gome, latex, PVC, plastike dhe silikoni.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 200ml

Solucion Pastrimi Special Cleaner Love Toys

900 LEK2,200 LEK

In stock