-30%

Paruke Long Black

4,200 LEK

Dëshironi një pamje të re?
Hairstyle e gjatë me shkëlqim me bangs. Ngjyra: e zezë. Përafërsisht 50 cm e gjate. Pastrohet lehtë me ujë dhe shampo. Materiali: 60% PVC, 40% modakrilik.
Parukë është e rregullueshme për një përshtatje pa rrëshqitje.

Availability: Në gjendje SKU: 07791990000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi një pamje të re?
Hairstyle e gjatë me shkëlqim me bangs. Ngjyra: e zezë. Përafërsisht 50 cm e gjate. Pastrohet lehtë me ujë dhe shampo. Materiali: 60% PVC, 40% modakrilik.
Parukë është e rregullueshme për një përshtatje pa rrëshqitje.

Paruke Long Black

4,200 LEK

In stock