Paruke Bjonde

8,490 LEK

Kjo parukë e bukur bjonde e gjatë nga Fever është e gjatë 43 cm. Flokët janë të lëkundur dhe parukja ka një pamje natyrale. Parukja ka një ndarje të mesme por ju mund t’i stiloni flokët sipas shijes tuaj. Ndarje anësore, buzë e drejtë, kaçurrela- gjithçka është e mundur! Do të qëndrojë pa mundim në kokë të gjithë mbrëmjen.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 42506 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo parukë e bukur bjonde e gjatë nga Fever është e gjatë 43 cm. Flokët janë të lëkundur dhe parukja ka një pamje natyrale. Parukja ka një ndarje të mesme por ju mund t’i stiloni flokët sipas shijes tuaj. Ndarje anësore, buzë e drejtë, kaçurrela- gjithçka është e mundur! Do të qëndrojë pa mundim në kokë të gjithë mbrëmjen.

Paruke Bjonde

8,490 LEK

In stock