Parfum Taboo me pheromone F

4,100 LEK

Tabu Pheromone For Women është një mjegull trupore që rrit fuqinë joshëse të grave. Kjo mjegull e trupit me aromë neutrale mund të përdoret përveç parfumit tuaj të zakonshëm ose për më shumë efekt me një aromë sensuale Tabu e cila tashmë përmban aroma afrodiziake të luleve dhe kafshëve. Mjegulla tabu feromone e trupit është krijuar për të promovuar prodhimin e feromoneve femra. Formulimi i tij unik përmban teknologjinë SensfeelTM të zhvilluar nga Provital, dhe efektiviteti i së cilës është demonstruar nga studime të shumta. Burrat automatikisht do të tërhiqen më shumë nga gratë që veshin feromon tabu. Përbërësit: Aqua, glicerinë, propanediol, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, ekstrakt rrënjë zingiber officinale, acid limoni, ekstrakt lule jasminum officinale, ekstrakt frutash ceratonia siliqua, alkool fenetil, glikol kapriil. Pema e karobit imiton feromonin e grave copulin, ngjall pasion tek meshkujt. White Jasmin rrit nivelin e testostrenonit tek meshkujt.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252210 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tabu Pheromone For Women është një mjegull trupore që rrit fuqinë joshëse të grave. Kjo mjegull e trupit me aromë neutrale mund të përdoret përveç parfumit tuaj të zakonshëm ose për më shumë efekt me një aromë sensuale Tabu e cila tashmë përmban aroma afrodiziake të luleve dhe kafshëve. Mjegulla tabu feromone e trupit është krijuar për të promovuar prodhimin e feromoneve femra. Formulimi i tij unik përmban teknologjinë SensfeelTM të zhvilluar nga Provital, dhe efektiviteti i së cilës është demonstruar nga studime të shumta. Burrat automatikisht do të tërhiqen më shumë nga gratë që veshin feromon tabu. Përbërësit: Aqua, glicerinë, propanediol, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, ekstrakt rrënjë zingiber officinale, acid limoni, ekstrakt lule jasminum officinale, ekstrakt frutash ceratonia siliqua, alkool fenetil, glikol kapriil. Pema e karobit imiton feromonin e grave copulin, ngjall pasion tek meshkujt. White Jasmin rrit nivelin e testostrenonit tek meshkujt.

Parfum Taboo me pheromone F

4,100 LEK

Out of stock