Parfum Spray Secret Seduction Elixir

3,600 LEK

10 ne 1 eliksir per lekuren dhe flokun! 200ml.
1. Krem lekur me te bute
2. I jep lekures nje shndritje te shkelqueshme delikate
3. Mbrojte nga rezet UV
4. Aroma afrodiziake
5. Feromone aktiv
6. Kundra-ndarjes
7. Kundra ngrirjes
8. Mbrojte per floke te lyer
9. I jep flokeve me shume volum dhe nje butesi te mendafshte
10. Perfeksionon ndjesine e flokut dhe lekures

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06117190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

10 ne 1 eliksir per lekuren dhe flokun! 200ml.
1. Krem lekur me te bute
2. I jep lekures nje shndritje te shkelqueshme delikate
3. Mbrojte nga rezet UV
4. Aroma afrodiziake
5. Feromone aktiv
6. Kundra-ndarjes
7. Kundra ngrirjes
8. Mbrojte per floke te lyer
9. I jep flokeve me shume volum dhe nje butesi te mendafshte
10. Perfeksionon ndjesine e flokut dhe lekures

Parfum Spray Secret Seduction Elixir

Parfum Spray Secret Seduction Elixir

3,600 LEK

Out of stock