Parfum Phiero (per femra)

3,500 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: 8437012718210 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse ajo që po kërkoni është një parfum feromoni me te fort se kurrë për gratë, kjo është parfumi juaj, mos kërkoni më tej. Ka 4 feromone të shoqëruar që zgjojnë interes seksual dhe forcojnë joshjen.

Parfum Phiero (per femra)

3,500 LEK

In stock