Parfum Pearl (per femra)

3,000 LEK

Pearl Women Eau de Parfum është një aromë ekskluzive dhe sensuale e frymëzuar nga efekti natyror i feromoneve. Për një tundim të parezistueshëm…

Kjo Eau de Parfum unike përmban një kombinim të ekuilibruar të përbërësve ekskluziv me të njëjtin efekt joshës si feromonet. Aroma sensuale ngacmon dhe stimulon dëshirat e mashkullit dhe thekson tërheqjen seksuale.

Availability: Në gjëndje SKU: 11510965 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pearl Women Eau de Parfum është një aromë ekskluzive dhe sensuale e frymëzuar nga efekti natyror i feromoneve. Për një tundim të parezistueshëm…

Kjo Eau de Parfum unike përmban një kombinim të ekuilibruar të përbërësve ekskluziv me të njëjtin efekt joshës si feromonet. Aroma sensuale ngacmon dhe stimulon dëshirat e mashkullit dhe thekson tërheqjen seksuale.

Parfum Pearl (per femra)

3,000 LEK

In stock