-30%

Parfum me feromone Spicy Obsessive

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

Ju, të brendshme obsessive dhe parfum feromone oriental-floral me një notë pikante të çokollatës meksikane? Holy Moly, çfarë kombinimi i nxehtë! Koha për ta provuar. Gati? Ndizni atë si kurrë më parë dhe zbuloni së bashku shumë ndjesi të reja!

Availability: Në gjendje SKU: E29935 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Erëzoni atë!

Ju, të brendshme obsessive dhe parfum feromone oriental-floral me një notë pikante të çokollatës meksikane? Holy Moly, çfarë kombinimi i nxehtë! Koha për ta provuar. Gati? Ndizni atë si kurrë më parë dhe zbuloni së bashku shumë ndjesi të reja!

Vë bast se do t’ju pëlqejnë këto detaje:
– parfum joshëse me karakter pikant
– feromonet rritin atraktivitetin!
– aromë orientale-flore – e krijuar për të ngrohur atmosferën me të brendshme në linjën Spicy
– notat kryesore: jasemini, gardenia, ylang-ylang, bergamot, limon Amalfi, mandarinë, rrush pa fara e zezë dhe tartuf
– notat e zemrës: erëza, nota frutash, zambak uji, orkide, gardenia, jasemini dhe ylang-ylang
– notat bazë: vetiver, dru sandali, patchouli, ambergris, temjan, vanilje, çokollatë meksikane dhe myshku i bardhë
– shishe elegante me majë në formë kristali
– Linja pikante që përputhet me ngjyra delikate
– hark rozë – zbukurim i përsosur
– parfum i paketuar në një kuti të bukur
– Kapaciteti: 30 ml

Parfum me feromone Spicy Obsessive

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

In stock