Parfum me feromone Sexy Obsessive

4,000 LEK

200% e apelit seksual? Aw, po – ne e bëmë atë, veçanërisht për ju! Vishni të brendshme Obsessive së bashku me… Feromonet obsesive! Përdoreni këtë parfum oriental-druri me një notë simpatike të jaseminit maroken. Gjeje çfarë? Ai do t’ju lutet ta bëni përsëri dhe përsëri!

Availability: Në gjëndje SKU: E29934 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

200% e apelit seksual? Aw, po – ne e bëmë atë, veçanërisht për ju! Vishni të brendshme Obsessive së bashku me… Feromonet obsesive! Përdoreni këtë parfum oriental-druri me një notë simpatike të jaseminit maroken. Gjeje çfarë? Ai do t’ju lutet ta bëni përsëri dhe përsëri!

Gati? Kontrolloni këto detaje përrallore:
– parfum tërheqës dhe shumë femëror
– feromonet rrisin atraktivitetin – efekt wow i garantuar!
– aromë sensuale, orientale-druri – shtesë e përsosur, emocionuese për të brendshmet në linjën Sexy
– notat kryesore: mandarina dhe agrumet
– notat e zemrës: lule të bardha dhe jasemini maroken
– notat bazë: dru lesh kashmiri dhe amberg i bardhë
– shishe elegante me majë në formë kristali
– Linja seksi me ngjyra delikate
– hark i lezetshëm, i kuq
– parfum i paketuar në një kuti të bukur
– Kapaciteti i disponueshëm: 30 ml